OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15.12.2019

III NIEDZIELA ADWENTU )

Po Mszy św. do nabycia "Gość Niedzielny"  ( po 6 zł )

Dzisiaj po Mszy Św. w Tychowie zbieramy na remont naszego kościoła .

Do nabycia świece duże (  po 20 zł ), małe ( po 8 zł ) z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opatki na stół wigilijny ( za opłatki składamy dobrowolną ofiarę ).

W tygodniu:

-  Msze św. w tygodniu  o g. 18.00

-  Na wieczorne Msze Św. RORATNIE zapraszamy dzieci z lampionami oraz sercami na których dzieci wypisują dorbe uczynki dokonane w Adwencie .

- w środę  Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy o g. 17.30.

- w czwartek od g. 17.00 adoracja.

- za tydzień w kociołach filialnych gościem będzie s. Celina z Szentackiego Instytutu Sióstr Maryi.

- W przyszłą niedzielę  o g. 16.00 na plebanię zapraszamy osoby które zapisały się, jak również wszystkich chętnych do kręgów M.Bożej pielgrzymującej- będzie to spotkanie organizacyjne.

- w tygodniu spowiedź adwentowa  Tychowie w czwartek od g 16.00 do 17.00.

Na filiach:

Tyczewo środa g. 15.00;

Stare Dębno czwartek g. 15.00;

Sadkowo czwartek g. 15.30;

Spowiada zaproszony kapłan z dekanatu.

-  W ramach adwentowego czuwania młodych organizujemy wyjazd naszej młodzieży do katedry Koszalińskiej 21.12 na wspólną modlitwę - czuwanie. Koszt 10 zł. Zapisy u księży do 17.12 czyli do wtorku.

Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej w Sławoborzu organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 17-22 luty 2020 r. Na trasie Padwa, Asyż Casia, Neapol, Pompeje, Rzym. Koszt 990 zł + 150 euro. Zgłoszenia do ks. proboszcza Grzegorza Marciszewicza. ( tel 509 541 060 ).

.