XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.09.2018

Dzisiaj rano  o g. 7.30 wyjazd pielgrzymów na odpust M.B. Bolesnej do Skrzatusza.

Po Mszy św. do nabycia "Gość Niedzielny" (5 zł.), oraz  "Kalendarz Diecezjalny na 2019 r." (10 zł.)

Dzisiaj po Mszy św. zbieramy ofiary na Wydział Teologiczny w Szczecinie oraz kształcenie w diecezji . Za ofiary  Bóg zapłać!

W tygodniu Msze św. o g. 18.00.

We wtorek przed Mszą św. o g. 18.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej spotkanie grupy 12 apostołów

We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św. i spotkanie po niej zapraszamy dzieci klas III oraz ich rodziców.

W środę nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

W czwartek od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek będziemy przeżywać święto Św, Mateusza, apostoła i ewangelisty

Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, tydzień temu podczas kwesty zebraliśmy na remont naszego kościoła 1950 zł.

W piątek w parafi św. Jadwigi o g. 19.00 na plebani pierwsze z pięciu spotkań dekanalnego kursu przedmałżeńskiego. Polecamy go wszystkim narzeczonym, którzy planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego.

W sobotę na Mszę Św. i spotkanie zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Fundacja SMS Z NIEBA ks.Rafała Jarosiewicza zaprasza na rekolekcje "STADION MŁODYCH: włącz pełnie wiary", które odbędą się 6 października 2108 roku na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza św., adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty i niespodzinki dla uczestników. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na to wydarzenie. Koszt 120zł. (transport, ubezpieczenie, bilet wstępu na stadion). Posiłek we własnym zakresie. Jeszcze czekamy na chętnych, zapisy do 23 września.

Za tydzień gośćmi naszej parafii będą klerycy naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, po Mszy św. zwyczajowo zbieramy datki na rzecz Seminarium.

W tygodniu pochowaliśmy na naszym cmentarzu Annę Podstawkę z Tychowa ( miała 37 lat ). Wieczny odpoczynek...