IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - RADOŚCI (LAETARE) - 26.03.2017

Po Mszy Świętej do nabycia "Gość Niedzielny" (cena 5 zł), oraz Paschaliki- świece wielkanocne (cena 5 zł).

Jeszcze dzisiaj o godzinie 16.30 Gorzkie Żale z roważaniem pasyjnym.

Msze Święte w tygodniu o godzinie 18:00.

• We wtorek koronka do Bożego Miłosierdzia
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W czwartek od godziny 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

W piątek nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ:

• Godzina 16:30 dla dzieci
  • Godzina 17:30 dla starszych

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.Powierzymy naszą wspólnotę, każde rodzące się w niej i godnie kończące się życie Sercu Maryji-najlepszej z matek. Od 9.00 odwiedziny chorych (ks. Proboszcz swoich chorych będzie odwiedzał w innym terminie), a o 17:00 różaniec wynagradzający za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

Gminny Ośrodek Sportu i Gospodarki Komunalnej, Miasto i Gmina Tychowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tychowie zapraszają do udziału w Papieskim Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się 01.04.2017. W programie: godzina 10:30 zbiórka uczestników rajdu przy kościele parafialnym w Tychowie (rejestracja zawodników do g. 10:55) o g. 11:00 Msza Święta i poświęcenie rowerów, około godziny 12:30 rozpoczęcie rajdu - przejazd z Tychowa do Czarnikowa, o godzinie 13:50 przejazd uczestników rajdu drogą leśną na plac piknikowy (Bąbnica - wiata). Zakończenie rajdu przy ognisku i kiełbasce. Zgłoszenia przyjmuje p. Robert Radziuk oraz Sekretariat GOK.

W sobotę 01.04 o godzinie 15:30 w kościele pw. Narodzenia NMP w Białogardzie odbędzie się Koncert Muzyki Pasyjnej w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Wstęp wolny, gorąco zapraszamy! Patronat honorowy nad koncertem objął JE Ks.Bp Ordynariusz Edward Dajczak.

W duchu wielkopostnej solidarności wspieramy w tym czasie działalności charytatywnych instytucji i Kościoła, zwłaszcza Caritasu, która tak skutecznie, choć bez wielkiego rozgłosu, pomaga najuboższym w całej Polsce. Diecezjalne Caritas we współpracy z naszym Caritas parafialnym organizuje akcje pomocy dla przybywających w Domu Samotnej Matki w Koszalinie. Potrzebne są pieluchy dla dzieci oraz środki czystości. Chętni mogą złożyć rzeczy do kartonu pod chórem.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na remont naszej świątyni. Tydzień temu zebraliśmy 2000, 18 zł.

Zakończyliśmy zapisy na pielgrzymkę Portugalia - Hiszpania, ze szczególnym nawiedzeniem Fatimy (39 osób). Pielgrzymka odbędzie się od 26.06 do 05.07.2017. Prosimy o uregulowanie II raty w kwocie 950 zł do końca marca.

Intencje mszalne w tygodniu...