OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 12.05.2019

IV NIEDZIELA WIELKANOCY (DOBREGO PASTERZA)

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. do nabycia "Gość Niedzielny" (5zł.), oraz "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci (5zł.).

Dzisiaj NIEDZIELĄ DOBREGO PASTERZA rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

Dzisiaj po Mszy św. zbierać będziemy ofiary na remont naszej świątyni.

W tygodniu:

- nabożeństwa majowe o g. 17.30, a Msze św. o g. 18.00.

- we wtorek koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. spotkanie grupy 12 Apostołów.

- w czwartek od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

- w sobote o g. 12.00 zbiórka ministrantów.

Pielgrzymka do Lwowa. Do 12 maja wpłacamy II rate w kwocie 500zł. Spotkanie organizacyjne odnośnie pielgrzymki do Lwowa w niedziele 19.05.2019, o g. 16.00, a do Ziemi Świetej także w niedziele 19.05.2019 o g. 18.00 (przynosimy ze sobą 400 dolarów). Spotkania odbędą sie w kościele parafialnym w Tychowie. MAMY JESZCZE 1 WOLNE MIEJSCE DO ZIEMI ŚWIĘTEJ.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

MARIUSZ PODGÓRSKI, stanu wolnego z Mieszałek

oraz MARTA PIETRZAK, stanu wolnego z Tychowa      ZAP. II

JAROSŁAW DOBRZAŃSKI, stanu wolnego ze Starego Dębna

oraz AGNIESZKA CZERNIAK, stanu wolnego ze Starego Dębna (rodem z Białogardu)   ZAP. I

Intencje mszalne w tygodniu...przejdź do zakładki "Intencje mszalne".

Za tydzień w związku z Uroczystością Pierwszej Komunii św. w naszej parafii pierwsza Msza św. o g. 8.30. Msza św. dzieci pierwszokomunijnych o g. 10.00, pozostałe Msze św. bez zmian. Spowiedź św. dla dzieci i rodziców w sobotę o g. 10.00. Próby przed pierwszą kominią św. od poniedziałku do piątku o g. 16.00.

W ostatnim tygodniu pochowaliśmy Cecylię Doroń z Tychowa (lat 94). Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...