Ogłoszenia parafialne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 11.11.2018

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA - (NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - 100. ROCZNICA)

Po Mszy św. do nabycia "Gość Niedzielny" (5 zł.). Do nabycia także "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci (5 zł.).

Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie - "Pakistan, przerwać milczenie". Jest to dzień z kościołem prześladowanym. Łączymy sie w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.

Święto 100 - lecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny jakie dziś obchodzimy, skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę. W naszym kościele dziś specjalną Mszę św. w intencji Ojczyzny będziemy sprawowali o g. 17.00, a po Eucharystii Akademia z okazji Święta Niepodległości w Gminnym Ośrodku Kultury.

Od 2 listopada w dni powszednie przez cały miesiąc przed każdą Mszą Świętą o g. 17.30 wypominki za naszych zmarłych poleconych modlitwie Kościoła. Wypominki można  składać na tacę, w zakrystii lub na plebanii. Za złożone z tej racji ofiary wszystkim darczyńcom serdeczne "Bóg zapłać".

Msze św. w tygodniu o g. 18.00.

We wtorek spotkanie grupy "12 Apostołów".

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00.

Intencje mszalne w tygodniu...

Za tydzień po Mszy św. zbiórka na remont naszego kościoła.

W 2019 roku w dniach od 22.06 - 29.06 parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Ziemi Świętej - śladami proroków, Jezusa i Maryi. Przewidywany koszt to 3100 zł.+ 150 dolarów ($). Przy zapisach zaliczka 800zł. Resztę kwoty zbieramy na miesiąc przed wylotem. Plan pielgrzymki wyłożony jest na stoliku przy wyjściu. Na dzień dzisiejszy zdeklarowało się 38 osób. PROSIMY O WPŁATĘ ZALICZKI (800ZŁ.) DO 12 LISTOPADA. SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA. Zapraszamy do udziału!!!

W ostatnim tygodniu pochowaliśmy Marka Stępnia z Wełdkówka (lat 72). We wtorek pogrzeb Janiny Zawadzkiej z Borzysławia. Wieczny odpoczynek...