XV NIEDZIELA ZWYKŁA  - 15.07.2018

Po Mszy św. do nabycia "Gość Niedzielny"  (po 5 zł.).

Dzisiaj ostatnia Msza św. w Tychowie tego dnia zostanie odprawiona o g. 16.00 (zamiast o g. 17.00).

Msze Św. w tygodniu od poniedziałku do piątku o g. 18.00.

W tygodniu jak zawsze:

We wtorek przed Mszą św. koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Eucharystii spotkanie grupy "12 Apstołów".

W środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy;

W czwartek od g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu;

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, tydzień temu podczas kwesty na remont kościoła zebraliśmy 1720zł. Bóg zapłać!

Pamiętajmy że w lipcu i sierpniu w naszej parafii następuje zmiana porządku odprawiana Mszy Św. niedzielnej ( "porządek wakacyjny " ):

W czasie wakacyjnym,w niedzielę, nie będzie Mszy Św. o g. 10.30; a w sobotę Mszy św. o g. 18.00.

W najbliższą sobotę ( 21 lipca ) Msze Św. w Sadkowie o g. 17.00, w Starym Dębnie o g. 18.00. W niedzielę ( 22 lipca ) w Tyczewie o g. 10.30, a w Kikowie o g. 13.15.

Intencje mszalne w tygodniu...

W dniach od 22 - 29 lipca obchodzić będziemy 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: "Z mocą Ducha św. niesiemy Chrystusa", a w środę 25 lipca przypada wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Modlitwą otaczamy wszystkich podróżujących. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży. Tego dnia modlimy się szczególnie za naszych ks. Biskupów Krzysztofa Zadarko i Krzysztofa Włodarczyka. Z tej racji za tydzień po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych, a ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone za zakup środków transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji "Św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy". Bóg zapłać!

Niech Jezus obdarzy swoimi duchowymi darami solenizantów i jubilatów całego tygodnia!