OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 09.08.2020

XIX  NIEDZIELA ZWYKŁA

Jeszcze dzisiaj (czyli w niedzielę 9 sierpnia ).

•  Do nabycia "Gość Niedzielny" po 6 zł,
  • Pamiętajmy o zmienionym ( wakacyjnym ) porządku Mszy Św. W Tychowie w niedzielę nie ma Mszy Św. o g. 10.30. Msze Św. w kościołach fililnych zamiennie, w sobotę lub w niedzielę.
  • w sobotę 8 sierpnia Tyczewo g. 17.00, Kikowo g. 18.00;
  • W niedzielę 9 sierpnia Sadkowo g. 10.30, Stare Dębno  g. 13.15;

Caritas parafialna

Do 10 sierpnia do wieczornek Mszy Św.wystawiony jest kosz na  wsparcie akcji "Tornister pełen usmiechu". Chodzi o zeszyty, kredki, ołówki, bloki techniczne i rysunkowe, długopisy, farby, piórniki, itp., aby można bylo wyposazyć 6 tornistrów dla polskiech dzieci z Litwy i Ukrainy.  Z racji żę zniknęły z Tychowa sklepy z tymi artykułami, na prośbę parafian  wystawiamy puszkę w tymże koszu. Za zebrane fundusze dokupimy potrzebne artykuły .Bóg zapłać.

W tygodniu:

• Msze Św. o g. 18.00 ( bez soboty );
  • w środę do M.B.Nieustającej Pomocy;
  • W czwartek adoracja o g. 17.00;
  • w piątek po Mszy Św. wieczornej adoracja w intencji Ojczyzny , potrwa do g. 21.00.
  • w sobotę  uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  • Msze Św.  w Tychowie o g. 9.00, 12.00 i 17.00
  • w kościołach filialnych jak w niedzielę w ciągu roku; Tyczewo 9.00, Sadkowo 10.30, Stare Dębno 11.45, Kikowo 13.00.
  • Podczas Mszy Św. błogosławieństwo owoców i ziół...

Za Tydzień ( czyli 16 sierpnia ):

* Porządek nabożeństw:

- w Tychowieo g. 9.00, 12.00 i 17.00

- w kościołach filalnych jak w niedzielę Tyczewo 9.00, Sadkowo 10.30, Stare Dębno 11.45, Kikowo 13.00

* za tydzień po Mszach Św. zbieramy ofiary do puszki na poszkodowanych podczas kataklizmu w Bejrucie.

Informujemy:

* Do sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się :

Tomasz, Daniel Ręczkowski, stanu wolnego z Borzysławia

oraz Martyna, Maria Karbowska, stany wolnego z Sumina      ZAP II

*  17 sierpnia w naszym kościele wielkie wydarzenie 54 Międzynarodowy Koncert Organowy. Ma on dwie cześci: I to utwory na organy,

II to prezentacja chóru cerkiewnego. Koncert o g. 19.00. Wstęp jest wolny.

.