Intencje mszalne - www.parafia.tychowo.pl

parafia.tychowo.pl

Intencje mszalne

 INTENCJE MSZALNE W TYCHOWIE

Sobota     18.11     Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

g. 18.00 - + Ireneusz Cegiełka, rodzice i rodzeństwo

NIEDZIELA  19.11   XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

g.  9.00 - + Waleria, Jan Kowalczyk, Danuta, Kazimierz Kaszubscy - int. od rodziny Kubickich z Łęczycy

g. 10.30 - + Bolesław, Apolonia, Stanisław i za zmarłych z rodziny Cygan i Fornalczyk

g. 12.00 - + Mieczysław Brożyna - int. z ok. urodzin, Józefa Religa - int. z ok. urodzin

g. 17.00 -  + za zmarłych z rodz. Gajewskich, Majchrzaków, Kossakowskich, Główczyńskich, Taraszkiewiczów

Poniedziałek   20.11     Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

g. 18.00 - + Ludwik, Aleksandra, Jan, Kazimiera Bekisz i zm. z rodziny Bekisz i Domuć

g. 18.00 - + Stanisław Leszko - int. od siostry Wandy z rodziną

Wtorek    21.11     Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

g. 18.00 - + Jan Dudka - int. od uczestników pogrzebu

g. 18.00 - + Tadeusz Mazur ( 3 r. śm.)

Środa 22.11     Św. Cecyli, dziewicy i męczennicy

g. 18.00 - + Krystyna, Jan Cieciura ( 30 r. śm.) i za zm. z rodziny

g. 18.00 - + Anatoliusz

Czwartek  23.11    Św. Klemensa I, papieża i męczennika

g. 18.00 - int. wotywna o Duchu Świętym

g. 18.00 - + Helena, Marian, Czesław Łada, Władysław, Mieczysław Knapik

Piątek  24.11      Św. Męczenników Andrzeja Dung - Laca, prezbitera i Towarzyszy

g. 18.00 - + Władysława Młynarczyk ( 5 r. śm.), Józef

Sobota  25.11     Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy

18.00 -  + Marianna, Teofil Piekut

NIEDZIELA   26.11   JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - UROCZYSTOŚĆ

g. 9.00 – + Andrzej Michalak i za zmarłych z rodzin Trzeciak i Michalak

g. 10.30 - + Jolanta Kłosowska, Jan ( 1 r. śm.), Kazimierz

g. 12.00 - + Michał Bogucki ( 29 r. śm.)

g. 17.00 - + Władysława, Adam, Andrzej Mazur

   =================================================

KOŚCIOŁY FILIALNE

TYCZEWO g. 9.00

19.11 - int. dziękczynna w 18 urodziny Emilii Czerwiak

26.11 - Marianna Nagórka ( 6 r. śm.), Ryszard, Józef

SADKOWO g. 10.30

19.11 - + Tomasz, Jolanta Małolepszy ( 22 r.śm.), Elżbieta Sidorczuk ( 18 r. śm.)

26.11 - + Dawid Majcher ( 9 r. śm.), Urszula Majcher

STARE DĘBNO g. 11.45

19.11 - za parafian

26.11 - + Andrzej Opis - int. z okazji imienin

KIKOWO g. 13.00

19.11 - + Mieczysław, Józefa, Jan Sołtys, Wiktoria, Hieronim Papierowscy i zmarłych z rodziny

26.11 - + Natan Turaj

SMĘCINO sobota g. 16.00


18.11 - za parafian

25.11 - za parafian