Intencje mszalne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

INTENCJE MSZALNE W TYCHOWIE (11.11 - 18.11.2018)

Sobota 10.11          Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

Smęcino g. 16.00 - + ks. Jan Strzelecki

                 g. 18.00 - Mirosław z okazji 50. rocznicy urodzin i o zdrowie dla Anny

NIEDZIELA 11.11     XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA (NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI -  100. ROCZNICA) 

g.  9.00 - o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne - od Żywego Różańca

g. 10.30 - + Barbara, Edward, Wiesława, Waldemar Góreccy

g. 12.00 - + Wiesław Cegiełka (13 r. śm.), rodzice i rodzeństwo

g. 17.00 - za Ojczyznę (100. rocznica odzyskania niepodległości)

Poniedziałek  12.11   Św. Jozafata, biskupa i męczennika

g. 18.00 - + Janina Jackowska

Wtorek  13.11    Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

g. 18.00 - + Zofia Błasińska (1 r. śm.)

g. 18.00 - za Łukasza i Julię z okazji urodzin

Środa 14.11   Dzień Powszedni

g. 18.00 - dziękczynna w 20. rocznicę ślubu Elżbiety i Dariusza z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, łaski i opiekę dla dostojnych Jubilatów i rodziny

Czwartek  15.11     Św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

g. 18.00 - + s. Barbara Maura - Otto (4 r. śm.)

g. 18.00 - o zdrowie dla Jadwigi

Piątek 16.11    Rocznica Poświęcenia Rzymskich Bazylik Piotra i Pawła

g. 18.00 - + Ryszard Kawecki (4 r. śm.)

g. 18.00 - + Ludwika, Lambert Rozwadowscy

Sobota 17.11    Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Smęcino   g. 16.00 - + za dusze w czyśćcu cierpiące

                   g. 18.00 - + za zmarłych z rodziny Ośka, Hojnor i Oracz 

NIEDZIELA  18.11   XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 

g.  9.00 - + Jan Biskot, zmarłych z rodzin Biskot, Brzezińskich, Karpińskich i Sabatów

g. 10.30 - + Mieczysław, Władysław Knapik, Helena, Marian, Kazimierz, Czesław Łada

g. 12.00 - + za zmarłych z rodzin Gajewskich, Kossakowskich, Główczyńskich, Taraszkiewiczów

g. 17.00 - + Irena, Maksymilian Siemienieccy

   =================================================

KOŚCIOŁY FILIALNE

11.11 Tyczewo g. 9.00 - + Sylwester Tereszczyn (3 r. śm.)

18.11 Tyczewo g. 9.00 - + Anna Podstawka    

 

11.10 Sadkowo g. 10.30 - + Helena, Józef Sawosz

18.11. Sadkowo g 10.30 - + Tomasz, Jolanta Małolepszy (24 r. śm.), Zbigniew Małolepszy, Elżbieta Sidorczuk (9 r. śm.)  

 

11.10 Stare Dębno g. 11.45 - + Bolesław, Józefa, Edward Rafałowscy, Lila Jastrzębska

18.11 Stare Dębno g. 11.45 - + Roman, Helena, Stanisław Kudlińscy, Henryk Firkowski 

 

11.10 Kikowo g. 13.00 - za parafian

18.11 Kikowo g. 13.00 - za parafian