Intencje mszalne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

INTENCJE MSZALNE W TYCHOWIE (13.10 - 20.10.2019)

Sobota 12.10     Bł. Jana Beyzyma. prezbitera

g. 18.00 - + Natala Radziuk ( 1 r.śm. )

NIEDZIELA - 13.10     XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA .

g.   9.00 - za młodzież bierzmowaną  - int. Żywego Różańca   

g. 10.30  -  + Jadwiga Jączkowska ( 20 r.śm. ), Stefania ( 7 r. ), Stanisław ( 29 r. ) Kacprzak   

g. 12.00 -  + Marian Butkiewicz ( 9 r.śm. )

g. 17.00 -  + Regina, Bolesław, Stanisław Szatkowscy, Barbara, Edward, Waldemar, Wiesława Góreccy   

Poniedziałek  14.10   Św. Marii, Małgorzaty Alacoque

g. 18.00 -  + Eugeniusz Kłunejko  ( Greg. 8 )

g. 18.00 - + Stanisława Ochota, Stanisława, Ryszard Franielczyk  

Wtorek  15.10    Św. Teresy od Jezusa, dziewcy i d-ra Kościoła

g. 18.00 - Dziękczynna z okazji imienin Teresy

g. 18.00 - Dziękczynna z okazji imieni Jadwigi i Teresy

g. 18.00 -  + Eugeniusz Kłunejko ( Greg. 9 )

Środa   16.10    Św. Jadwigi Śląskiej  

g. 18.00 - + Michał, Anna Jackowscy

g. 18.00 - + Jadwiga Ligarska -  z okazji imienin

  + Eugeniusz Kłunejko ( Greg. 10 )   

Czwartek  17.10    Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

 g. 18.00 - + Janina Jackowska

g. 18.00 - + Stefan Sołtys ( 10 r. ), oraz zm. z rodziny Sołtys

+ Eugeniusz Kłunejko ( Greg.11 )  

Piątek  18.10    Św.Łukasza, Ewangelisty

g. 18.00 -+ Michał Dudka - od uczestników pogrzebu  

g. 18.00 - + Zenon Guza - od uczestników pogrzebu

g. 18.00 - w intencji ochrzczonego Piotra, jego rodzicówi rodziny

+  Eugeniusz Kłunejko ( Greg.12 )

Sobota  19.10    Św. Pawła od Krzyża     

                 g. 18.00 - Dziękczynna  rocznicę ślubu Elżbiety i Czesława  

NIEDZIELA 20.10   XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

g.   9.00 -   + Barbara, Piotr Jońscy   

g. 10.30  -  + Jan, Michał Dudka    

g. 12.00 -   + Andrzej Kołecki z okazji urodzin 

g. 17.00 -  + Irena Krauze - z okazji urodzin i imienin     

  =========================================================================

 KOŚCIOŁY FILIALNE

TYCZEWO  g. 9.00

13.10 - + Taeusz Sideł ( 15 r.śm. )  

20.10 - + Marian, Władysława Senkowscy

SADKOWO g. 10.30


13.10  -  + Stanisław, Marianna Idczak, Tomasz, Jolanata, Zbigniew Małolepszy, + Elżbieta Sidorczuk ( 10 r.śm. )  

20.10  -   + Józef, Fózefa Filipowicz, Halina, Bogusław Biegańscy

STARE DĘBNO g. 11.45


13.10 - + Michał Mycio ( 4 r.śm. ) 

20.10 -  + Marek Szymeta - od uczestników pogrzebu 

KIKOWO g. 13.00

13.10 -  + Eugeniusz Kłunejko ( Greg. 7 )

19.10 - g. 15.30  - ślubna Sebastian Niedzielski / Sandra Młodowicz

20.10 -  + Eugeniusz Kłunejko ( Greg. 14 )

SMĘCINO - sobota g. 16.00


12.10 -  + Eugenusz Kłunejko ( Greg. 6 )

19.10 -  + Eugeniusz Kłunejko ( Greg. 13 )