Intencje mszalne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

INTENCJE MSZALNE W TYCHOWIE (24.03 - 31.03.2019)

Sobota 23.03             Dzień Powszedni

Smęcino                     g. 16.00 - + za dusze w czyśćcu cierpiące

                                     g. 18.00 - + Czesław Trojan - od wnuczki Renaty z rodziną

NIEDZIELA 24.03     III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

g.   9.00 - + Jan, Józefa, Mieczysław Sołtys

g. 10.30 - + Józef Radziuk (z okazji imienin), Józef Sawosz (z okazji imienin), Helena Sawosz

g. 12.00 - + Kazimierz Brucki (1 r. śm.)

g. 17.00 - + Bronisława (30 r. śm.), Kazimierz (42 r. śm.) Gajewscy

Poniedziałek  25.03  ZWIASTOWANIE PAŃSKIE - UROCZYSTOŚĆ

g. 18.00 - + Janina Wojtanowska - od rodziny Humajów z Balic

Wtorek  26.03          Dzień Powszedni

g. 18.00 - + Andrzej Kołecki - od uczestników pogrzebu

Środa   27.03            Dzień Powszedni

g. 18.00 - + Czesław Trojan - od wnuczki Sylwii z rodziną

Czwartek 28.03        Dzień Powszedni

g. 18.00 - + Mieczysław Możdzyński (32 r. śm.)

Piątek  29.03             Dzień Powszedni

g. 18.00 - + Dawid i zmarłych z rodziny Gozdan i Grudzińskich

g. 18.00 - + Janina Wojtanowska - od bratanicy Marii i bratanka Bolesława

Sobota  30.03           Dzień Powszedni

Smęcino   g. 16.00 - + za dusze w czyśćcu cierpiące

                   g. 18.00 - + za zmarłych z rodziny Aleksandrowicz, Giruć i Sołtys

NIEDZIELA  31.03    IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - RADOŚCI (LAETARE)

g.   9.00 - + Jan Łygoński (39 r. śm.)

g. 10.30 - + Daniela (2 r. śm.), Jerzy (19 r. śm.) Dyguda

g. 12.00 - + Michał Marczak

g. 17.00 - + ks. Józef Siemiesz (w rocznicę śmierci)

=========================================================================

KOŚCIOŁY FILIALNE

24.03 Tyczewo g. 9.00 - + Stanisław (29 r. śm.), Józefa - z okazji imienin, rodziców z obojga stron

31.03 Tyczewo g. 9.00 - dziękczynna z okazji 84. rocznicy urodzin Stanisława i 18. rocznicy urodzin Kacpra  

======================================================================

24.03 Sadkowo g. 10.30 - + Adam Korolak (3 r. śm.)

31.03 Sadkowo g. 10.30 - + Waldemar Kobus (5 r. śm.)

======================================================================

24.03 Stare Dębno g. 11.45 - + Zofia, Jan, Czesław Kołodziej 

31.03 Stare Dębno g. 11.45 - za Ojczyznę

=========================================================================

24.03 Kikowo g. 13.00 - za parafian

31.03 Kikowo g. 13.00 - za parafian