OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - 05.02.2023

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jeszcze dzisiaj  (w niedzielę 5 lutego )

Do nabycia "Gość Niedzielny" numer (cena 10 zł);

2. W tygodniu

• Msze Św o g. 18.00;
  • we wtorek przed Mszą św. koronka do Bożego Miłosierdzia;
  • w środę nowenna do M.Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek adoracja od g. 17.00;
  • w sobotę wspomnienie NMP z Lourdes, wspominamy w tym dniu wszystkich chorych;

3. za tydzień ( 12 lutego )

VI Niedziela Zwykła

Na Mszę św. o g. 17.00 oraz spotkanie po niej zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

4. Informujemy że:

• Zakończyliśmy błogosławieństwo domów ( mieszkań ) oraz rodzin. Przyjęło nas 1150 rodzin rok temu 548, dwa lata temu w czasie pandemii 382 rodziny. Chcemy podziękować za każde dobro, modlitwę, życzliwość oraz obecność w domach oraz za złożone ofiary. Bóg zapłać!
  • Informujemy, że papież Franciszek mianował dotychczasowego koadiutora Biskupa Zbigniewa Zielińskiego ordynariuszem diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Ingres nowego biskupa odbędzie się 4 marca o g. 11.00 w katedrze koszalińskiej. Nowego biskupa, jak również ustępującego biskupa Edwarda polecamy modlitwie parafian.
  • Informujemy, że odliczanie 1,5 % podatku z otrzymanego dochodu na rzecz remontu kościoła w Tyczewie jest nieaktualne gdyż Fundacja SMS z Nieba nie dopełniła formalności urzędowych. Pozostaje tylko dobrowolna wpłata na konto ( subkonto), remontu kościoła w Tyczewie. Konto podane jest na stronie internetowej parafii.